Firmamız Ocak 2004’ten itibaren, bünyesinde yeni bir yapılanmaya giderek ISO 9001 eğitim çalışmalarına başlamış ve Mayıs 2005’te kalitesini ISO 9001:2000 sertifikası ile belgelendirmiştir. 2017yılı itibari ile de ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2012 belgelerini almaya hak kazanmıştır.

2018 yılında ISO 9001 belgesini revize ederek ISO 9001:2015 belgesini almaya hak kazanmıştır. Her endüstride olduğu gibi, üretime geçmeden önce tasarım kısmı çok önemlidir. DOME, üretim esnasında teknik hatalardan kaçınmak, verimliliği ve kaliteyi artırmak ve kusursuz ürünler elde etmek için üretime geçmeden önce bütün teknik detaylarını içeren projeler geliştirir. İmalata başlamadan önce profesyonel yazılımlar yardımıyla üretimin simülasyonunu gerçekleştirir.

Üretim için kullanılacak her malzeme test ve deneylere tabi
tutulmaktadır. Kalite kontrol araştırmalarında uygun bulunan ham maddeler, üretim
planlamasındaki zaman sürecine göre üretim bandındaki yerini almak üzere stok
depolarımıza kaldırılır. Üretim bandımızda yer alan son teknoloji cihazlar ve
yazılımlar üretim sırasında, ürünün testini gerçekleştirmemizi sağlamaktadır.
Üretim testlerinden geçen ürünlerimiz, müşterilerimize ulaştırılmadan önce final
kontrolleri yapılarak uygun bulunan ürünlerimiz, güvenli bir şekilde müşterilerimize
ulaştırılmaktadır.

Belgelerimizi Detaylı İncelemek İçin Tıklayın

Değirmenci Otomotiv ve Metal Endüstri A.Ş. firması 1960’ların basında sadece dizel su motorlarının bakım-onarım ve yedek parçalarının imalatı ile uğraşırken, bugün medikal, savunma, iş makineleri ve av tüfekleri olmak üzere 4 ana sektörde seri üretim yapar hale gelmiştir. Firmanın amacı, 50 seneden daha köklü üretim tecrübelerini yeni dünya vizyonunu ve mühendislik gelişmelerini de katarak müşteri isteklerine daha esnek ve seri çözümler üretebilen, yüksek verimlilikte, kaliteyi esas edinmiş bir imalatçı olmaktır.

Bu amaç doğrultusunda 1980 baslarında 4 çalışan ile başlayan girişim su anda 50’den fazla çalışanı ile yılda onlarca farklı ürün çeşidinin binlercesinin üretildiği, pek çok açıdan bölgesinde ve ülkesinde öncü olmuş bir dünya markası haline dönüşmüştür. Ayrıca firmamız Türkiye’de üretilen ilk dental implantın üreticisi olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Üretim hattımıza giren bütün malzemeler daha ham halde iken PLC
cihazları ile görüntülenip ERP sistemi ile kontrol edilir. Herhangi bir zaman diliminde
ürünle ilgili bilgi edinebilir veyahut operatörün verimliliğini görüntüleyebiliriz.